Loredana në prehërin e Mozzik, reperi me fjalë zemre në ditën e të dashuruarve

13:45 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Reperi Mozzik dhe Loredana sa vijnë e bëhen edhe më të dashuruar.

Këtë e dëshmojnë fotografitë që ata publikojnë nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Me një të fundit në të cilën Loredana është shtrirë në prehërin e reperit, Mozzik ka zgjedhur t’ia bashkangjes edhe disa fjalë zemre me rastin e ditës së të dashuruarve, Shën Valentinit.

”Urime Alarmi jem,urime dosti jem,urime pllumi jem ♥️ Urime Shën Valentini !” ka shkruar Mozzik përkrah kësaj fotografie

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400