Luana sapo arriti shifrën 2 milionë

15:02 / E enjte, 14 Qershor 2018

 

Luana Vjollca në bashkëpunim me Bujar Qamilin kanë arritur mbi 2 milionë klikime në projektin e tyre më të ri.

‘Mi dhe flake mallit tim’ është kënga e realizuar nga dyshja në mënyrë perfekte ku Luana i jep edhe më shumë bukuri me pamjen e saj,

Kënga në fjalë po pritet mjaft mirë dhe po dëgjohet vazhdimisht nga t’gjitha moshat.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400