Luana Vjollca mirënjohëse ndaj fansave: Ma keni mbushur zemrën plotë

16:01 / E enjte, 14 Qershor 2018
Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca rreth vetes ka arritur të mbledhë një numër të madh të fansave.

Ata në pothuajse të gjitha paraqitjet e Luanës e përkrahin dhe e mbushin pafund me mesazhe të bukura,

Është Luana ajo e cila nuk nguron asnjëherë që tu përgjigjet veç e veç por edhe mesazhet e tyre t’i ndajë me ndjekësit në Instastory.

Pas suksesit të këngës së fundit ”Mi dhe fjalë mallit tim” ajo ka ardhur me një falënderim publik për ta ku thotë se ia kanë mbushur zemrën plotë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400