Luana zbulon pa dashje titullin e këngës së re?

12:17 / E hëne, 14 Maj 2018

Është moderatorja pothuajse më e komentuar në titujt rozë.

Luana Vjollca e ka provuar veten edhe në muzikë, ani pse nuk është aktive në këtë profesion, shkruan lajmi.net.

Por duket se ajo ka vendosur t’a marrë më seriozisht muzikën , kjo bazuar në një fotografi që këngëtarja ka shtuar në rrjete sociale.

Ajo mori pozë joshëse e veshur me pantallona të shkurtër dhe bluzë të ngushtë, por ishte mbishkrimi i fotografisë ai që mori vëmendjen e ndjekësve.

“Po t’shoh.” ka shkruar ajo mbi fotografi, e që bëri që fansat e saj të aludojnë se ky është titulli projektit të ri të saj

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400