Lum si Angela Martini, e nis ditën me këtë pamje të mrekullueshme (Foto)

12:47 / E diell, 14 Janar 2018

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini javë më parë kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Martini po kalon ditë të mira përkrahë bashkëshortit të saj multimilarder, Dragos Savulescu- shkruan Indeksonline.

Ditën e dielë ajo e ka nisur si mos më mirë, derisa përballë vetës ka mashkullin e saj ideal dhe një imazh të mrekullueshëm si ky! /Indeksonline/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400