Lumi kthehet pas në kohë, kur nuk kishe shumë kile

00:55 / E diell, 22 Prill 2018

 

Është rikthyer në të kaluarën përmes fotografive.

Reperi Lumi B në llogarinë e tij në Instagram ka hedhur një foto të bërë shumë vite më parë, shkruan lajmi.net

Saktësisht fjala për për periudhën kur ai filloi të bëhej i njohur për publikun shqiptar.

Bashkë me reperin Singullar dhe DJ Floë, treshja në fjalë dukeshin mjaft të ri, ambicioz në karrierë dhe … me më pak kile.

#younglions #tb me Nokia n dor’

A post shared by LumiB (@lumib) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400