Mahmut Ferati ka ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

14:33 / E diell, 13 Maj 2018

Mahmut Ferati është këngëtar i njohur, që për vite me radhë ka dhuruar mjaftë këngë të bukura.

Ai secilën këngë qe e publikon pëlqehet shume nga fansat e tij.

Ferati sot feston ditëlindjen ai ka mbushur plot 57 vjet.

Mahmuti pos këngëtar është është edhe mësimdhënës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400