Majk ‘harron’ se djali i tij sot ka mbushur katër muaj (Foto)

22:23 / E martë, 19 Shtator 2017

 

Djali i reperit të njohur, Majkit, sot ka mbushur 4 muaj nga lindja e tij.

Për këtë detaj të rëndësishëm sigurisht se është kujdesur nëna e tij Majlinda por jo edhe babai Majk, shkruan lajmi.net

Ajo ka zgjedhur që në llogarinë e saj në Instagram t’i thotë disa fjalë për djalin ndërsa ka zgjedhur disa fotografi.

”Ky burrë i vogël u bë katër muajsh sot. E adhuroj ta shoh tek rritet. Faleminderit Zot që më bekove me të në jetë”

Ishte Majk ai i cili nuk ka publikaur asgjë rreth kësaj dite të rëndësishme edhe për të.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400