Majk i kujdesshëm ndaj fansave, ja çka bën për ta

01:42 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Është një nga reperët më të dashur për publikun.

Por, siç duket, Majk fansat i ka më së shumti të grupmoshës së vogël, shkruan lajmi.net

Të paktën kështu shihet në një fotografi që ai e ka hedhur në Instastory, ku shihet me disa fëmijë.

Majk tregoi edhe njëherë se dëgjohet edhe nga ta, prandaj edhe publikoi foton me këta fëmijë!

screenshot_1wqeqwe

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400