Majk: Roanit nuk ia vura emrin unë, do doja që ai të quhej…

22:26 / E martë, 13 Mars 2018

 

Është mysafir në ‘NIN’ në Klan Kosova.

E në këtë emision, reperi Majk po shpalos shumë të pathëna nga jeta e tij private.

Ai ka folur edhe për djalin e tij Roanin.

Majk ka thënë se ekziston mundësia që një ditë ai ta lansojë një këngë dedikuar të birit.

Po ashtu, reperi shtoi se nuk ka qenë ai që ka vendosur për emrin e Roanit, madje, ka theksuar që do dëshironte që biri tij të quhet Xhan!

Majk tregoi se sa baba i kujdesshëm është, duke treguar se gjithmonë i blen Roanit rroba

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400