Majku reper po shikoni se çfarë e ‘detyron’ Majlinda të bëjë Roanin në fshat!

01:38 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Kafshët janë gjithmoë subjekti i një rrëfimi për fëmijët. E përveç rrëfimit ato janë edhe lodrat më të këndshme për ta, përcjell ORAinfo.

Edhe për Roanin e Majkut është zbavitëse të luash me një kafshë. Majllinda duket një nënë e mirë që nuk ia prish qejfin të vetmit të saj. Ajo për më shumë një fotografi të tillë e quan si kujtimi më i bukur i Roanit.

Për më shumë shikoni këtë imazh të djalit të Majkut që me siguri edhe ai do të befasohet

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400