Majlinda Kelmendi e veshur në fustan të kuq, kaq elegante s’e keni parë kurrë (Foto)

00:43 / E martë, 23 Janar 2018

 

Ja si duket…

Në mesin e shumë personaliteteve mbrëmë në eventin “ODA” që u mbajt në Tiranë mori pjesë edhe kampionja Malindja Kelmendi.

Majlinda edhe pse sportiste ajo ka befasuar të gjithë me elegancën e saj.

Në një fustan të kuq të dizajnuar nga kreatorja e njohur Blerina Kllokoqi Rugova ajo mori vëmendjen e të gjithëve, ndërsa u pa e shoqëruar nga trajneri i saj Driton Kuka.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400