Mal me para: Shihni sa kushton luksi i Elvanës i quajtur ‘Gucci’

00:22 / E mërkure, 24 Janar 2018

E

dhe pse kushtojnë një ‘mal me para’, duket se Elvana nuk i ndahet firmës Gucci…

Elvana Gjata është nje ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Shpesh herë e shohim të përflitet për projektet muzikore dhe rralle herë për jetën private.

Këtë herë ky artikull nuk i kushtohet dashurisë së Elvanës ndaj një personi, por dashurisë së saj për trendet e fundit të modës. Gjithmonë stil dhe asnjëherë nuk zhgënjen me veshjen e saj. E shohim të kuruar në detaje edhe me aksesore të ndryshëm, por sa kushtojnë këto veshje, shkruan intv.al.

@elvanagjataaaa veshur me shallin @fendi (2,745€) #elvanagjata #fendi

A post shared by Shiko Çfare Veshin !! 🤑 (@shikocfareveshinvipat) on

Nëse ‘gugëllon’ do shohësh se në të shumtën e rasteve, Elvana preferon markat e famshme dhe më poshtë mund të shihni disa nga veshjet e saj dhe sa kushtojnë ato. Tek fotot e postuara tek faqja e instagramit @shikocfareveshinvipat shihen qartë çmimet e shtrenjta dhe mesa duket këngëtarja preferon trendet e fundit dhe ato kushtojnë vërtetë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400