Marina Fara shtatzënë. Dalin foto nga gjinekologjia, zbulohet dhe partneri i saj nga Laçi

10:40 / E enjte, 14 Qershor 2018

Vajza e këngëtares Eli Fara është kthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Marina Fara  ndau para disa ditësh foto ku tregonte se ishte në një lidhej të re dashurie. Dhe me sa duket gjërat po bëhen edhe më serioze.

JOQ ka publikuar disa foto  ku tregon se ajo është shtatzënë dhe fotografohet duke bërë eko. Ndërkohë është zbuluar dhe fytyra e të dashurit të saj ku mësohet se është nga Laçi.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400