Marina Vjollca nuk del kurrë nga shtëpia pa këtë ‘aksesor’!

22:52 / E mërkure, 21 Shkurt 2018

 

 

Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera të momentit.

Këtë herë bukuroshja Marina Vjollca ka publikuar një foto ku shfaqet më në formë se kurrë dhe mjaft e buzëqeshur.

Krahas fotos ajo ka shkruar: “Asnjëherë nuk je e veshur plotësisht nëse të mungon buzëqeshja,”-përfundon Marina. E në fakt moderatorja bukuroshja shquhet për buzëqeshjen e saj të ëmbël.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400