Marina Vjollca shtatzënë??! Shikojeni barkun e rrumbullakosur(Foto)

23:56 / E diell, 17 Dhjetor 2017

 

 

 

Prezantuesja e njohur e shumë e dashur për publikun shqiptar Marina Vjollca ,verën që shkoi I dha fund beqarisë duke u martuar me reperin Getoar Selimi,shkruan InfoPress.

Ajo aktualisht po drejton spektaklin “Cest La Vie” ku cdo javë shfaqet shumë e bukur dhe e kuruar.

Këtë mbrëmje ajo u shfaq me një vëshje me ngjyra të hapura ku shihej që barku I saj ishte rrumbullakosur paksa dhe nuk dukej si më parë.

Të jetë vallë shtatzënë ?!

Gjykojeni vetë nga fotot..InfoPress

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400