Marinës i futet në shtrat një i panjohur, i papritur reagimi i saj kur e sheh të shtrirë atë

19:00 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Marina nuk e ka zakon humorin por megjitatë edhe ajo ndonjëherë e lëshon ndonjë batutë në rrjetet sociale.

Është prej moderatoreve më me zë të momentit dhe bashkë me motrën e saj, po pushtojnë ekranin shqiptar, përcjell ORAinfo.

Martesa e saj me Getin e bëri nusen më të komentuar të vitit dhe Marina ende është prezente në media me risitë që po sjell.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi me dikë të panjohur në shtratin e saj.

Për më shumë shikoni sensin e humorit të nuses së Getit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400