Martohet vajza e Fatmir Limajt, kështu u duk në dasmën e saj

18:36 / E premte, 17 Gusht 2018

Lala, vajza e dytë e Fatmir Limajt i ka dhënë fund beqarisë.
Veroni është mashkulli faltum që i ka ndryshuar statusin vajzës së zëvëndëskryeministrit të Kosovës.

Lala duket vërtetë nuse e bukur në dasmën e mbrëmshme.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400