Mblidhen burrat e partive në Drenicë, po festojnë ditëlindjen e Sami Lushtakut (Foto)

23:25 / E mërkure, 21 Shkurt 2018

Sami Lushtaku dhe Adem Grabovci nga Partia Demokratike e Kosovës bashkë me sekretarin organizativ të AKR-së, Rrahim Pacolli, si dhe ish-deputetin e LDK-së, Astrit Haraqijan, janë mbledhur sonte në një nga odat e Drenicës.

Arsyeja e takimit është ditëlindja e Sami Lushtakut, i cili që nga dje po pranon urimet dhe dhuratat për festen e veçantë.

Ditëlindjen siç duket janë duke e festuar mirë, madje nën shoqërinë e rakisë e duhanit secili për qejf të vetit.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400