Mblidhen tri modelet më të famshme shqiptare, ja çka po bëjnë ato

22:39 / E enjte, 12 Korrik 2018

Janë të famshme përtej kufijve shqiptarë.

Xhesika Berberi, Afërdita Dreshaj dhe Tika Camaj janë bërë bashkë përkundër angazhimeve që kanë, për ta shtuar edhe më shumë shoqërinë mes tyre, shkruan lajmi.net

Ato në rrjetet sociale kanë hedhur një fotografi ku shihen mjaft të bukura e me plot stil.

E duke qenë se Tika ishte pothuajse duke bërë “squad”, asaj i janë vënë në pah të pasmet që në këtë pozitë duken mjaft bombastike.

Kujtojmë që një festë të “çmendur” modelet e kanë bërë edhe në natën e beqarisë që e ka pasur Afërdita.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400