Me bikini tanga! Të pasmet bombastike të Kimit i trullosin krejt pushuesit (Foto)

20:03 / E diell, 19 Gusht 2018

Seksbomba amerikane, Kim Kardashian, di si të tërheqë vëmendje – kudo që shkon.

Bukuroshja bombastike ditë më parë është shfaqur me bikini tanga në një plazh të Majamit.

Ylli televiziv 37-vjeçar ka trullosur pushuesit në bregdet me të pasmet e saj gjigante.

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400