Meda po çmendet pas kësaj fotografie të Lules

23:41 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Lulja tanimë është bërë pjesë e pandashme e mediave. Ajo përmes postimeve të shumta e që shpesh ekspozon fustanet elegante dhe grimin profesional, Lulja është bërë e njohur te një pjesë e publikut, përcjell ORAinfo.

Një fotografi e fundit e saj duket se do ta çmend Medën aq joshëse sa duket ajo.

Për më shumë shikoni se çfarë grua ka Meda!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400