Meda shfaqet në krahet e Vjollcës, ku është Lulja?

20:11 / E premte, 20 Prill 2018

 

Meda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun.

Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës, shkruan ORAvip.

Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur.

Sa i përketë muzikës, mikja e tij më e mirë është këngëtarja, Vjollca Haxhiu e cila gjithashtu është shumë aktive në muzikë dhe në rrjetet sociale.

Sot ajo publikoi disa pamje ku shihet në momente gazmore me Medën, të cilët së bashku janë të ftuar në një emision.

A thua a do të xhelozojë Lulja kur t’i shoh këto pamje.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400