Meda shfaqet në mesin e dy bukurosheve, reagon Vjollca Haxhiu

01:37 / E shtunë, 21 Tetor 2017

 

Meda më shumë shumë po shihet në shoqëri të femrave se sa me shokë, e kjo për shkak se aty e ka Lulen e tij, përcjell ORAinfo.

Në një foto të fundit të publikuar nga Lulja, Meda shihet të jetë në mesin e saj dhe Shkurtës.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Vjollca Haxhiut që me një ‘like’ në Instagram ka nënkuptuar se ajo po mungon në grupin e miqëve.

Për këtë me siguri do të japin llogari tek Vjollca.

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400