Mediet e huaja: Kënga e Rita Orës dedikim për ishin Cara Delevingne

13:08 / E diell, 13 Maj 2018

Rita Ora ka kënduar këngën e saj të re “Girls”, të premtën mbrëma.
Artistja 27 vjeçare e cila sapo ka filluar turneun e ri, ishte veshur në të kuqe në skenën e “Akademisë O2”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Sipas TheSun, Ora e shkruajti “himnin seksual” duke pasur ishin e saj Cara Delevingne në mendje.

“Gjithmonë është spekuluar për marrëdhënien mes Ritës dhe Caras. Ndërkohë që ato kurrë nuk e kanë konfirmuar apo mohuar diçka të tillë, andaj Rita ka lejuar patjetër që muzika e saj të flet për këtë gjë”, ka thënë një burim për mediet.
Burimi thotë që ajo ka qenë e lumtur që është diskutuar në studio influenca kryesore e modeles në këngë.

Gjatë një interviste në “People”, Rita e cila ka më shumë se një vit që është në lidhje me Andrew Watt, ka treguar se kënga ka të bëj edhe me orientimin e saj seksual.

“Unë jam 50/50, dhe nuk do ta fsheh. Nuk e fsheh atë që jam, kush jam unë, nëse dëshiroj ta bëj këtë, nëse dëshiroj ta bëj atë.” tha ajo.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400