Mendoni se keni parë gjithçka! Shikon Bellan topless… (Foto)

15:25 / E martë, 17 Prill 2018

 

Bella Hadid është njëra nga modelet e njohura dhe më të paguarat në botë.

Ajo dhe motra e saj Gigi kanë bërë shumë bujë në botën e modelimit duke u komentuar shumë jo vetëm për pamjen por edhe jetën private.

 

Larg nga angazhimet, Bella ka gjetur kohë për vetën duke pushuar pranë nië liqeni në Indio të Kalifornisë.  Në imazhet e saj e shohim topless shtrirë mbi një peshqir me pamje të këndshme.

Aftermath: The sassy snaps come after the It girl denied rumors she was seen lip locked with former beau The Weeknd during the annual music festival

 

Au natural: Bella Hadid, 22, posted pictures of herself topless relaxing by a pool in Indio, California on Monday

Models: Both girls wore brown midriff-bearing crop tops paired with blue jeans, accessorizing in gold body chains

Shut it down: Bella publicly denied rumors she was seen kissing ex-boyfriend The Weeknd, 28, at Coachella

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400