Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth planifikojnë të adoptojnë fëmijë

23:38 / E enjte, 05 Janar 2017

 

 

Çifti i famshëm Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duket se dëshirojnë të fillojnë vitin 2017 me krijimin e familjes.
Kështu burime të afërta me çiftin theksojnë se ata janë duke planifikuar të adoptojnë një fëmijë, shkruan OK, transmeton Indeksonline.

Miley duket se është larguar nga veset e saj jo të hijshme me qëllim që të përgatitet më shumë për jetën familjare

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400