Miliarderi iranian pas ndarjes, flet për herë të parë për Morenën

15:17 / E enjte, 12 Korrik 2018
Morena Tarakun dhe Sasha Sabhanin duket se i ka zënë mësyshi.

Ata dukeshin tejet të lumtur deri në momentin kur lidhja e tyre u bë publike dhe më pas përnjëherë u ‘shkatërrua’, shkruan lajmi.net

Por duket se do të duhet paksa kohë derisa publiku të pajtohen me këtë ndarje pasi dyshen i shihnin shumë të denjë për njëri-tjetrin.

Sasha madje ka arritur të bëjë fansa shqiptarë të cilën po i shkruajnë në gjuhën angleze në Instagram.

Ai ka pranuar edhe disa pyetje në lidhje me Morenën dhe ka befasuar me përgjigjet të cilat më pas i ka publikuar.

Kur i thanë se bashkë dukeshin shumë çift i mirë iraniani nuk dha ndonjë përgjigje të shkruar vetëm se publikoi një emoji të mërtitshëm.

Por kur u pyet se çka mendon për Morenën, përgjigja e tij ishte ‘Vajzë e mirë’, dhe kjo ishte hera e parë që ai flet pas ndarjes. 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400