Mimoza Shkodra me motra kallabllak (Foto)

23:22 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Mimoza Shkodra ka qenë befasia e vitit 2017! Fejesa e saj më këngëtarin shqiptar Seldi ka habitur jo pak kënd, gjithsesi çifti po shfaqën tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrin, shkruan Indeksonline.


Mimoza kësaj radhe nuk ka postuar fotografi me Seldin, por me motrat e saj. E siç edhe po shihni ato qenkan një kallabllak.
Gjithsesi secila nga to ka bukurinë dhe vendin e vet.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400