Miriami shijon të dielën me Amelinë dhe natyrën!

13:19 / E diell, 15 Korrik 2018

Këngëtarja Miriam Cani ka treguar gjithnjë që është një adhuruese e natyrës dhe duket se këtë po ia transmeton edhe së bijës Ameli.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale ku e shohim të voglën në një vend të gjelbëruar veshur me një fustan të bardhë. Krahas fotos Miriami e ka shoqëruar me ikonën e fluture. Amelinë e shohim mjaft të rritur në këtë foto.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400