Modelet pozojnë lakuriq, nuk e ndiejnë të ftohtit(FOTO)

11:20 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Modelja amerikane,Yulyana  nuk di të pushojë së provokuari në rrjetet sociale.

E bukur por edhe mjaft seksi në çdo paraqitje e që di ti ‘çmend’ ndjekësit në Instagram.

Modelja ka publikuar një fotografi ku në këto temperatura të ulta ajo ka vendosur të çmend meshkujt.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400