Modelja e kolme më seksi në planet tregon sekretin e madh

14:36 / E diell, 14 Janar 2018

 

Ashley Graham ka pasur shumë sukses në rrjetet sociale kohët e fundit.

30-vjeçarja ka treguar se sekreti i suksesit të saj lidhet me faktin se nuk e kap ankthi kur poston foto apo video në Instagram.

E cilësuar modelja e kolme më seksi tha për “People”: “Të mendosh se çfarë do të thonë njerëzit është humbje kohe. Jam vetvetja. Në profilin tim, nuk kam pse më kap ankthi”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400