Modelja e njohur merr kritika të shumta nga fansat pas lindjes!

20:20 / E enjte, 12 Korrik 2018

Modelja seksi, Cancide Swanepoel muajin që lamë pas solli në jetë djalin e saj.

Dhe tani, ajo ka marrë kritika të shumta për fizikun e saj të lënë pas dore e cila madje është sulmuar edhe nga fansat, shkruan lajmi net.

E ajo iu është përgjigjur të gjitha mesazheve negative: “Kjo jam unë vetëm 12-të ditë pasi e linda djalin. E nëse keni diçka për të thënë, hidhni sytë nga vetja njëherë. Shoqëria di të jetë shumë e keqe për njëri tjetrin, Standardet e bukurisë nganjëherë janë të pamundura për gratë këto ditë. Nuk kam turp ta tregoj trupin tim pas lindjes. Jam shumë krenare në fakt. E pata djalin tim 9-të muaj në bark”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Candice shquhet për format trupore bombastike për të cilat e kanë zili modelet e tjera.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400