Modelja lë punën në ushtri për 100 mijë dollarë në Instagram

23:26 / E enjte, 12 Korrik 2018

Një veterane e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara është kthyer në modele fitnesi në Instagram.

Alysia Magen kaloi 9 vite në FA si teknike dentare para se të bëhej e famshme dhe të fitonte 100 mijë dollarë nga postimet të nxehta në rrjete sociale.

“Numri i ndjekësve nuk të intereson kur nuk e di çfarë po bën. Njoh shumë persona që kanë mbi 300 mijë ndjekës dhe nuk fitojnë asnjë lekë. Qëllimi im është të bëhem modele ndërkombëtare fitnesi dhe të njihet nga sa më shumë njerëz. Dua të ndaj eksperiencën dhe këshillën time me ata që dua. Kam patur gjithnjë një jetë të mirë”, tha 33-vjeçarja për Jam Press.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400