Modelja ruse tregon linjat perfekte! Fokusi tek të pasmet

12:21 / E hëne, 14 Maj 2018

Çdo fotografi e saj bëhet lajm.

Anastasiya Kvitko, është njëra ndër modelet më të përfolura në shtypin rozë.

Format trupore bombastike kanë bërë që të jetë në qendër të vëmendjes, duke mos lënë anash fotografitë provokuese që publikon.

E tillë shfaqet edhe në këtë të fundit që ka postuar në llogarinë Instastory, teksa vë në pah të pasmet e mëdha.

Kvitko hyn në mesin e modeleve më të lakmuara në tregun e modelizmit, ku tashmë është e ndjekur nga më shumë se 8 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

 

32293436_2102849439732222_4368299559021969408_n

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400