Modelja seksi iu provokon edhe sonte (Foto)

21:10 / E mërkure, 11 Janar 2017

Modelja dhe aktorja e njohur, Abigail Ratchford nuk ka munguar as sonte në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto me anë të së cilës ka provokuar me gjoksin e saj.

Ratchford numëron pas vetës më shumë se 6 milionë ndjekës në Instagram dhe kjo falë hireve të saj trupore.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400