Moderatori i njohur kosovar bëhet baba për të parën herë

23:13 / E hëne, 16 Korrik 2018
Ditën e sotme familjes Mjekiqi i është shtuar edhe një anëtar.

Moderatori kosovar, Meriton Mjekiqi dhe gruaja e tij Egesta janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Loar, shkruan lajmi.net

”Tiii na ndryshove jeten momentin e pare qe e kuptuam se do vije ne jet Djali jon❤👑Zotit i falenderohem per kete dhurat qe na dhuroj,,,Cenka ndejenja me e mira ne bot dhee momenti jon me i lumtur ne jeten tone kur Erdhe dhe u bere pjes e jetes sone🙏🏻❤Je aii qe sa her te shohim te rrahurat e zemres naj shpejton ,Naten gjumine na bene me te mire kur eren tende e nuhatim,mengjesi zbukurohet kur i shohim syt e tuuu👑⭐❤Je gjithcka qe kemi ne jet ,per ty jetojom Loar👑Rrofsh saaaaaa krejt malet e botes me shendet ,lumturi,Te duam pa fund👑❤❤15.7.2018 te Faleminderit ty Zot🙏🏻”, ishin fjalët e tij plot emocione.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400