Morena edhe një herë vë në plan të parë figurën trupore

19:58 / E diell, 19 Gusht 2018

Modelja e popullarizuar, Morena Taraku, është e njohur për linja të pëlqyeshme trupore.

Bukuroshja, e cila e ka provuar veten në këndim, shpesh publikon fotografi në rrjetet sociale duke vënë në plan të parë format e saj.

Kësaj radhe, ajo e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me bikini, e shtrirë në bark, teksa ka treguar pjesën e pasme të trupit.

“Çfarë perëndimi i bukur”, është përshkrimi i kësaj fotografie.

Morena në disa raste ka publikuar imazhe që vënë në pah pikërisht pjesën e pasme të trupit të saj.

Dhe nuk ka dyshim se linjat e saja trupore janë për t’u admiruar.

Në ndërkohë, sa i përket karrierës muzikore, bukuroshja është duke e shijuar suksesin e bashkëpunimit të saj me DJ PM dhe DJ Dagz.

Videoklipi i këngës “Femnat” që është publikuar më 30 maj, është shikuar 2.5 milionë herë në YouTube. /Telegrafi/

 

https://instagram.com/p/BmquCI2lX1h/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 

https://www.instagram.com/p/BXIHVHpFNq0/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400