Morena shfaqet si Mickey Mouse (Foto)

09:30 / E mërkure, 14 Mars 2018

Modelja e njohur kosovare, Morena Taraku shpesh përfolët për jetën e saj luksoze.

Ajo gjithmonë shfaqet me stil .

Por, këtë herë ajo ka befasuar duke u shfaqur e vesha me rroba që ngjajnë me Mickey Mouse.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400