Morena Taraku mallëngjehet për nënën, e kujton me disa rreshta emocionues (Foto/Video)

16:31 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është gjithnjë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka rënë në sy shpesh herë për fotografitë e saj provokuese që publikon, teksa ka edhe raste kur postimet kanë të bëjnë me gjendjen emocionale të saj.

Morena e ka humbur shumë e re nënën, teksa sot (e mërkurë) në përvjetorin e vdekjes së saj, ajo ka shpërndarë në Instagram Story disa rreshta me fjalë emocionuese, të cilat ia kishte dedikuar vitin e kaluar me rastin e publikimit të këngës “Lule”, këngë të cilën edhe ia dedikoi asaj.

E emocionuar këngëtarja ka treguar se të njejta fjalë për nënën e saj vlejnë edhe sot.

Këto janë rreshtat emocionues që këngëtarja Taraku ia dedikon nënës së saj. Foto nga Instagram Story.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400