Morena Taraku shfaqet ‘topless’ në një jaht, tregon linjat perfekte (Foto)

20:04 / E martë, 14 Gusht 2018

Ka mjaftuar një cucëll në gojë dhe një engjëll në fotografi që të fillojnë thashethemet se është shtatzënë.
Por, Morena Taraku ka hedhur poshtë spekulimet rreth shtatzënisë së mundshme duke thënë se vetë është fëmijë.

Megjithatë, zeshkania po vazhdon të shijoj jetën në shtetin turk, nga ku po sjell edhe imazhe të ndryshme.

Së fundi ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi mjaft provokuese për të gjithë ndjekësit në këtë rrjet social.

Bukuroshja shihet duke marrë rreze dielli në një jaht gjersa është “topless” ndërsa ekspozon format trupore.

Ajo kohët e fundit është përfol për lidhjen me miliarderin iranian, Sasha Sobhanin, me të cilin duket se kishte vetëm një aventurë të shkurtër.

Ndryshe, Taraku është duke punuar në projekte të reja muzikore ku do të sjell një bashkëpunim me Sabri Fejzullahun.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400