Morena Taraku shtatzënë? Mësohet e vërteta

10:25 / E mërkure, 08 Gusht 2018

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku u përfol për një shtatzëni të mundshme.

Ka mjaftuar një beberon dhe një engjull në dorën e saj që t’i lë njerëzit të mendojnë  se ajo është shtatzënë, shkruan lajmi net.

Megjithatë, Taraku hodhi poshtë të gjitha spekulimet e cila publikoi një fotografi kur tha se unë bebe jam ende vetë dhe se asgjë nuk është e vërtetë.

“Më falni unë bebe jam vetë, është e imja”, ka shkruar ajo.

Lidhja dhe ndarja e Morenës me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani bëri bujë të madhe në rrjete sociale. Nga ana tjetër, Taraku ka paralajmëruar bashkëpunimin e radhës me artistin e madh, Sabri Fejzullahun.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400