Morenën e shohim shpesh duke e bërë, njësoj vepron edhe i dashuri i saj

15:17 / E mërkure, 13 Qershor 2018

Morena Taraku dhe i dashuri i saj Sasha Sabhani duket se kanë shumë gjëra të përbashkëta.

Të dy bëjnë një jetë luksoze por duke pasur parasysh se Sasha është miliarder, jeta e tij është akoma më e shtrenjtë, shkruan lajmi.net

Poashtu të dy preferojnë palestrën për ta kaluar një pjesë të kohës duke ushtruar. Morenën e kemi parë shpesh duke postuar fotografi nëpër rrjete sociale nga atje e ja ku e publikoj një të tillë edhe iraniani.

Se dyshja janë në lidhje kanë dalë zëra nga mediat e ndryshme të cilat kanë kapur një foto në profilin e tij në Instagram në të cilën shihej në përqafimin e modeles dhe këngëtares shqiptare.

Nga dyshja ska pasur as pohim e as mohim për ndonjë medium por në një postim që Sasha e pati bërë kisht shkruar ‘Të dua’ në shqip, me çka e konfirmoj lidhjen dhe se Morena po ia mëson shqipen.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400