Motra e Ritës po ia kalon motrës së saj, nëna e tyre: Elena po më vërbon

14:22 / E enjte, 19 Korrik 2018

 

Këngëtarja Rita Ora është mjaft seksi.

Por rrugën nuk po ia lëshon nëna e saj e as motra Elena, shkruan lajmi.net

Vera Ora ani pse në moshë, në media po shkruhet për të dhe emri i saj zakonisht përmendet sa i përket pamjes së jashme dhe asaj të brendshme pozitive që reflektone dhe nga jashtë.

E së fundmi Vera e ka publikuar një foto të vajzës së saj Elenës e cila duket tejet joshëse.

”Flaka Elena po më vërbon”, ka shkruar Vera pranë fotos në të cilën Elena ka zbuluar këmbët seksi.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400