Motrat Mustafa mblidhen për darkë, por gjithë vëmendjen e merr e vogla e tyre, kaq e bukur është ajo

22:19 / E mërkure, 18 Prill 2018

 

Motrat Mustafa edhe pse ishin shumë në numër, të gjitha bëjnë një jetë të mirë finaciarisht falë profesionit të tyre si këngëtare.

Rrallë bëhen bashkë të gjitha, pasi profesioni i tyre i bën që të shpërndahen në vende të ndryshme edhe jashtë Kosovës, përcjell ORAvip.

Motrat këtë herë kanë shtruar një darkë dhe janë takuar të gjitha së bashku pas një kohe të gjatë.

Si në skenë ashtu edhe në përditshmëri, ato shihen të veshura me shumë elegancë, gjë që i kanë për model edhe fanset e tyre.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400