Motrat Vorpsi nuk flasin me njëra-tjetrën, Laura zbulon arsyen

13:06 / E martë, 17 Prill 2018

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike Laura Vorpsi duket se nuk ka raporte të mira me motrën e saj, shkrimtaren Ornela Vorpsi.

Këtë detaj e ka zbuluar kjo e fundit në një intervistë dhënë për emisionin “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu.

“Për momentin i kam prerë raportet me motrën time sepse kemi etika të ndryshme, dëshira të ndryshme dhe ndiej që nuk kemi se çfarë të ndajmë me njëra-tjetrën. Unë kam nevojë për shkëmbim të thellë dhe të vërtëtë, kur nuk e kam nuk më intereson më njeri. Jo, nuk kam më raport”-ka thënë Ornela.

Hera e fundit kur motrat Vorpsi janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrit ka qenë viti 2015 kur ato kaluan edhe pushimet së bashku.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400