Mozzik dëgjon ‘Caku i Arritun’ të Unikkatil, këtë pjesë të këngës e publikon

19:57 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Në mënyrë indirekte po dërgon mesazhe.

Reperi Mozzik në Instastory ka hedhur një video, ku shihet se po dëgjonte këngën ‘Caku i Arritun’ të reperit Unikkatil, shkruan lajmi.net

E në këtë video, ai e ka kapur një pjesë të tekstit e cila në dëgjim të parë duket si të ishte një kundërpërgjigje për labelin që la.

screenshot_1rtertre

Edhe duke nisur nga titulli i këngës, siç duket Mozzik dëshiron të tregojë se ka arritur aty ku ka dashur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400