Mozzik shumë shpejt me këngë të re, zbulon disa vargje

10:13 / E premte, 20 Korrik 2018

 

Reperi nga Ferizaji, Mozzik ka paralajmëruar këngën e re.

Pas suksesit me këngën e fundit “Madam”, për të gjithë adhuruesit e tij bën të ditur se projekti i ri lansohet me 27 korrik, shkruan lajmi net.

Përveç kësaj, në Instastory ka publikuar edhe disa vargje të këngës: “E kaloj vetëm me ndihëm e Zotit të madh..ai ma dhuron shkallën!”.

“Madam”, numëron 14 milionë klikime në Youtube ndërkaq ai ka treguar se këtë verë nuk do jetë i pranishëm në mbrëmje apo koncerte.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400