Muzikë dhe valle, shfaqet videoja e parë nga dasma e Sarës dhe Ledionit

11:11 / E mërkure, 15 Gusht 2018

Dasma e Sarës dhe Ledionit e realizuar në Como të Italisë, ishte konceptuar tërësisht private.

Ata u kërkuan të ftuarve të mos postonin në rrjetet sociale foto apo video nga ceremonia në altar apo nga festa e mëvonshme.

Sot, ‘Iconstyle.al’ ka publikuar videon e parë nga ambientet e brendshme të dasmës ku shihen shumë prej të ftuarve duke kërcyer dhe shijuar atmosferën e krijuar nga këngëtarja Artiola Toska me vallet dhe muzikën tironse.

Detaj tjetër që bie në sy është arredimi dhe mbizotërimi i ngjyrës rozë pothuajse në të gjithë sallën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400