Ndodh edhe kjo: Moderatori i largon nga emisioni live modelet nga Shqipëria

21:52 / E diell, 13 Maj 2018

 

Të ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë janë Armela Hyseni dhë Gea Brah.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante, shkruan Prishtina.news

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk i ka kursyer më pyetje, gjithaashtu nuk munguan edhe befasit në emision.

Në emisionin “Kojshia Show” moderatori i detyron dy modelet të largohen nga emisioni./Prishtina.news

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400